POHODLNÉ NOŠENÍ OBUVI VÁM I VAŠIM DĚTEM

Vkládací stélky

NEVYMĚŇUJTE CELÉ BOTY, STAČÍ VYMĚNIT STÉLKU

Chcete, aby se Vaše chodidlo cítilo jako v bavlnce? Na pohodlí obuvi mají svoji zásluhu

 i vkládací stélky

.

Už Vám vaše boty nesedí jako nové? Chystáte se je vyměnit? Nejdříve vyměňte stélku a budete překvapeni tou změnou.

Vkládací stélka není pevnou součástí boty, můžete ji kdykoliv vyndat a vyměnit za jinou.

Funkcí vkládací stélky v botě je:

  • změkčovat a odpružovat samotný došlap
  • podpírat podélnou i příčnou klenbu chodidla
  • absorbovat vodní páry a pot během nošení a po vyzutí boty zase rychle vyschnout.

Provedení stélky by mělo odpovídat činnosti, kterou děláte, či ročnímu období, které právě je. Vyrábíme vkládací stélky celoroční a zimní, ty obsahují hliníkovou fólii pro lepší tepelnou izolaci nebo vrchní materiál je plyš. Dále vyrábíme stélky do sportovní obuvi, pracovní, trekové, zdravotní a dětské.

Naše stélky jsou anatomicky tvarované. Vyrábí se technologií tvarováním ve formách ze základního kompozitního plošného materiálu ve velikostech 19 až 51. Stélky vyrábíme v různých tvarech, které odpovídají tvaru kopyta, z různých nosných materiálů s vrchním textilem v široké paletě barevných odstínů. Stélky splňují fyzikální a mechanické vlastnosti dle ČSN EN ISO 0344.

Dětské stélky vyrábíme již od velikosti 19. Pokud Vaše děti dědí botičky po svých sourozencích, doporučujeme výměnu stélky. Nová stélka bude správně podpírat malou nožní klenbu. Stélky pro děti vyhovují podmínkám vyhlášky č. 84/2001 Sb. a vyhlášky č. 521/2005 Sb. Ministerstva vnitra o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

Tip pro Vás: Stélky v botách vyměňte alespoň jednou za 3 měsíce za nové. Stélky po celodenním nošení, nejlépe na noc, z obuvi vyjměte – lépe vyschnou a budou vám tak déle sloužit.